SMF327KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF327KJT
JLCPCB Part #
C2088164
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 27kΩ 3W 500V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS