SMA-A0207BTNT4K7
MFR.Part #
SMA-A0207BTNT4K7
JLCPCB Part #
C2084656
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 1W 350V 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS