H4P5K62DZA
MFR.Part #
H4P5K62DZA
JLCPCB Part #
C1407222
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS