SMA-A0207BTNT2K7
MFR.Part #
SMA-A0207BTNT2K7
JLCPCB Part #
C4112140
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS