SBC81K2J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBC81K2J
JLCPCB Part #
C1371405
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 1.2kΩ 9W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS