CRGS1206J82K
MFR.Part #
CRGS1206J82K
JLCPCB Part #
C4046108
Description
-55℃~+155℃ 600mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS