TA305PA18K0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA305PA18K0JE
JLCPCB Part #
C2647420
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 18kΩ 5W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS