RU73X2A37R4LTDF
MFR.Part #
RU73X2A37R4LTDF
JLCPCB Part #
C4096764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS