RN73C2A8R87BTD
MFR.Part #
RN73C2A8R87BTD
JLCPCB Part #
C1715292
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 8.87Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS