RU73X2A309RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A309RLTDF
JLCPCB Part #
C4105570
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS