RU73X2A301RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A301RLTDF
JLCPCB Part #
C4173073
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS