AR0805FR-072R05L
MFR.Part #
AR0805FR-072R05L
JLCPCB Part #
C3990822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS