RU73X2A2K94LTDF
MFR.Part #
RU73X2A2K94LTDF
JLCPCB Part #
C4122297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS