CPF0402B19K6E1
MFR.Part #
CPF0402B19K6E1
JLCPCB Part #
C2088469
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS