CPF0805B11R8E1
MFR.Part #
CPF0805B11R8E1
JLCPCB Part #
C1696693
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 11.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS