RU73X2A15KLTDF
MFR.Part #
RU73X2A15KLTDF
JLCPCB Part #
C4272669
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS