CRGH0805J82R
MFR.Part #
CRGH0805J82R
JLCPCB Part #
C2099775
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS