RU73X1J732RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J732RLTDF
JLCPCB Part #
C3917336
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS