409VA102M
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
409VA102M
JLCPCB Part #
C6415478
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±20% ±250ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS