RU73X1J340RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J340RLTDF
JLCPCB Part #
C3923763
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS