SQPW1533RJ
MFR.Part #
SQPW1533RJ
JLCPCB Part #
C3455816
Description
-55℃~+250℃ 15W 33Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS