RN73C1E1K87BTDF
MFR.Part #
RN73C1E1K87BTDF
JLCPCB Part #
C4263255
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS