CRGH0805F2K05
MFR.Part #
CRGH0805F2K05
JLCPCB Part #
C4213478
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS