RU73X1J102RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J102RLTDF
JLCPCB Part #
C4059343
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS