RU73X1E102RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E102RLTDF
JLCPCB Part #
C4236293
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS