RU73X1E76R8LTDF
MFR.Part #
RU73X1E76R8LTDF
JLCPCB Part #
C4113836
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS