H415RBYA
MFR.Part #
H415RBYA
JLCPCB Part #
C1411645
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS