CRGH0805J510K
MFR.Part #
CRGH0805J510K
JLCPCB Part #
C2099190
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS