RR02J11KTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RR02J11KTB
JLCPCB Part #
C1366502
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 11kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS