RR02J16KTB
MFR.Part #
RR02J16KTB
JLCPCB Part #
C1365320
Description
-55℃~+235℃ 16kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS