RR01J3R9TB
MFR.Part #
RR01J3R9TB
JLCPCB Part #
C1365395
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.9Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS