RR01J3R6TB
MFR.Part #
RR01J3R6TB
JLCPCB Part #
C1365399
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.6Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS