CP0005180R0JE66
MFR.Part #
CP0005180R0JE66
JLCPCB Part #
C19369773
Description
-65℃~+225℃ 180Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS