RR01J1K2TB
MFR.Part #
RR01J1K2TB
JLCPCB Part #
C1366798
Description
-55℃~+235℃ 1.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS