RR01J160KTB
MFR.Part #
RR01J160KTB
JLCPCB Part #
C1365392
Description
-55℃~+235℃ 160kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS