H8619RBCA
MFR.Part #
H8619RBCA
JLCPCB Part #
C3440853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS