RR01J100RTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RR01J100RTB
JLCPCB Part #
C3496526
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS