RR01J120RTB
MFR.Part #
RR01J120RTB
JLCPCB Part #
C1365406
Description
-55℃~+235℃ 120Ω 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS