RR01J200RTB
MFR.Part #
RR01J200RTB
JLCPCB Part #
C1366551
Description
-55℃~+235℃ 1W 200Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS