RQ73C2B93K1BTD
MFR.Part #
RQ73C2B93K1BTD
JLCPCB Part #
C4258232
Description
-55℃~+155℃ 400mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS