RQ73C2B931KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B931KBTD
JLCPCB Part #
C2084295
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS