H8121RDCA
MFR.Part #
H8121RDCA
JLCPCB Part #
C3388282
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS