RQ73C2B634RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B634RBTD
JLCPCB Part #
C4054795
Description
-55℃~+155℃ 400mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS