RQ73C2B604RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B604RBTD
JLCPCB Part #
C2091779
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS