TE50B1K5J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE50B1K5J
JLCPCB Part #
C5981760
Package
Plugin
Description
1.5kΩ 50W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS