RQ73C2B619KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B619KBTD
JLCPCB Part #
C2084826
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS