RN732BTTD4643D100
MFR.Part #
RN732BTTD4643D100
JLCPCB Part #
C4283780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS