RQ73C2B5K36BTD
MFR.Part #
RQ73C2B5K36BTD
JLCPCB Part #
C4161742
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS