RN73C1E768RBTD
MFR.Part #
RN73C1E768RBTD
JLCPCB Part #
C1718513
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS