ERJ-U08F5363V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F5363V
JLCPCB Part #
C1859974
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS